Шаблоны Joomla 2.5 здесь: http://joomla25.ru/shablony/

Конкурси на наукові грантові проекти в Україні



В УКРАЇНІ      ЗА КОРДОНОМ      ІНДИВІДУАЛЬНІ


 

Оголошується конкурс науково-технічних розробок молодих науковців у рамках Міжнародної конференції “Science. Society. Personality” - 2017, присвяченої 25-річчю Державного фонду фундаментальних досліджень

Умови конкурсу:

1. Тематика проектів

 В конкурсі беруть участь науково-технічні розробки молодих науковців (до 35 років), які мають соціальну значущість на регіональному або державному рівні.

 До участі в конкурсі приймаються проекти на стадії впровадження або часткової реалізації.

 2. Учасники конкурсу

 Учасниками конкурсу науково-технічних розробок можуть бути індивідуальні молоді дослідники до 35 років, або керовані ними колективи науковців, незалежно від наукового ступеню.

 3. Подання заявки на конкурс

 Для подання запиту на участь у конкурсі необхідно заповнити он-лайн форму, що розміщена за посиланням:

 https://goo.gl/forms/812MMzHRfSPq3now2

 4. Форма для запитів буде закрита 19 квітня 2017 року о 00:00 годині.

 5. Фінал конкурсу

 Організаційний комітет та журі конкурсу відбере для фінальної презентації 10 кращих науково-технічних розробок, про що буде повідомлено керівника проекту за поданими контактними даними до 1травня 2017 року.

 Проекти, що не пройшли до фіналу отримують електронний сертифікат учасника конкурсу.

 6. Переможець конкурсу

 За результатами виступів-презентацій проектів-фіналістів, журі конкурсу обере однин проект-переможець конкурсу, який отримає нагороду.

Детальна інформаціяhttp://www.dffd.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=247:oholoshuietsia-konkurs-naukovo-tekhnichnykh-rozrobok-molodykh-naukovtsiv-u-ramkakh-mizhnarodnoi-konferentsii-science-society-personality-2017&Itemid=508&lang=ua

 




 Державний фонд фундаментальних досліджень (далі - ДФФД) оголошуєпроведення конкурсу Ф76 – спільний конкурс наукових проектів вищих навчальних закладів, наукових установ Національної академії наук та національних галузевих академій наук України.

 

 На конкурс подаються спільні наукові проекти, що передбачають участь двох організацій – вищого навчального закладу та наукової установи Національної або Національних галузевих академій наук України

 Конкурс проводиться за наступними науковими пріоритетними напрямами:

 - Нові функціональні матеріали, фізичні принципи керування та реєстрації випромінювання;

 - Нові біологічно активні речовини для медицини;

 - Вплив змін клімату на навколишнє природне середовище;

 - Проблеми теоретичної фізики та фізика високих енергій;

 - Інтелектуальні інформаційні технології у сільському господарстві.

 Перелік документів, необхідних для подання запиту:

 1. Паперовий запит відповідно до заповненої електронної форми – 2 примірники.

 2. Копії публікацій керівника проекту – 2 примірники.

 3. Довідка з Українського інституту науково технічної експертизи та інформації про те, що в даний час тема проекту не зареєстрована і не підтримується бюджетними коштами.

 Всі документи оформлюються в паперову папку на зав’язках (без файлів) та надсилаються поштою або надаються особисто до дирекції ДФФД за адресою:

 01601, м. Київ, бульвар Шевченка,16, кімната 404б з 9-00 до 16-30.

 Телефон для довідок: 246-39-29 з 9-00 до 16-30 год.

 Кінцевий термін подання запитів на конкурс – 30 квітня 2017 року.

 Форми запиту будуть закриті для заповнення

 30 квітня 2017 року о 00:00 годин.

 Детальна інформація щодо умов участі у конкурсі розміщена за посиланням.

 




Державний фонд фундаментальних досліджень (далі - ДФФД) оголошуєпроведення конкурсу Ф77 – «Актуальні проблеми гуманітарних наук».


Конкурс проводиться за наступними науковими пріоритетними напрямами:

 - Актуальні історико-археологічні дослідження;

 - Дослідження етапів спільної історії України та її сусідів: порубіжні проблеми;

 - Актуальні проблеми збереження національної культурної та мовної спадщини

 Перелік документів, необхідних для подання запиту:

1. Паперовий запит відповідно до заповненої електронної форми – 2 примірники.

2. Копії публікацій керівника проекту – 2 примірники.

3. Довідка з Українського інституту науково технічної експертизи та інформації про те, що в даний час тема проекту не зареєстрована і не підтримується бюджетними коштами.

Всі документи оформлюються в паперову папку на зав’язках (без файлів) та надсилаються поштою або надаються особисто до дирекції ДФФД за адресою:

 01601, м. Київ, бульвар Шевченка,16, кімната 404б з 8-30 до 16-30.

 Телефон для довідок: 246-39-29 з 9 до 16-30 год.

 Кінцевий термін подання запитів на конкурс – 30 квітня 2017 року.

 Форми запиту будуть закриті для заповнення 30 квітня 2017 року о 00:00 годин.

 Детальна інформація щодо умов участі у конкурсі розміщена за посиланням.

 




Конкурс на здобуття премій президента України для молодих учених

Премія Президента України для молодих учених присуджується за видатні досягнення в галузі природничих, технічних і гуманітарних наук, які сприяють подальшому розвиткові науки, суспільному прогресові й утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі (у тому числі дослідження теми Голодомору 1932-1933 років в Україні).

 Щороку присуджується до 40 таких премій (до 20-ти з них – для молодих учених вищих навчальних закладів) у розмірі 40 тис. грн кожна. У конкурсі на здобуття премії можуть брати участь наукові працівники, науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад’юнкти, докторанти, інші вчені й інженерно-технічні працівники наукових установ (організацій), вищих навчальних закладів, організацій і підприємств – як індивідуально, так і в складі колективу претендентів.

 Вік осіб, які висуваються на здобуття премії, не може перевищувати 35 років для осіб, які мають вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, та 40 років – для осіб, які мають науковий ступінь доктора наук або навчаються в докторантурі, на час висування роботи для участі у конкурсі зі здобуття премії.

 Секретаріат Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки здійснює прийом робіт на здобуття згаданої премії з січня 2017 року.

 Детальна інформаціяhttp://kdpu-nt.gov.ua/content/instrukciya-pro-poryadok-visunennya-ta-oformlennya-dokumentiv-robit-yaki-podayutsya-dlya-0




Конкурс на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України

Оголошується конкурс на здобуття іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених

 Щорічно молодим ученим віком до 35 років, які здійснюють фундаментальні наукові дослідження та збагатили науку визначними здобутками, призначають 30 іменних стипендій Верховної Ради України у розмірі 2 тис. грн на місяць. Право на отримання стипендії мають молоді учені, які успішно пройшли захист докторської дисертації або підготували матеріали докторської дисертації, прийняті до розгляду спеціалізованою вченою радою із захисту докторських дисертацій.

 Матеріали про кандидатів від наукових установ НАН України на отримання зазначеної стипендії необхідно до 12 травня 2017 року (включно) подати до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України – за адресою: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 54, к. 421; тел.: (044) 239-64-51; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» молодим ученим необхідно надати згоду на збір на обробку персональних даних кандидата, якщо така згода не надавалася ними в минулі роки.

 Постанову Верховної Ради України «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» та Положення про іменні стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених можна переглянути за посиланням




Конкурс на здобуття премій Верховної Ради України

Оголошується конкурс на здобуття премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

 Премію встановлено з метою сприяння розвиткові вітчизняної науки і техніки, активізації участі талановитих молодих учених у здійсненні міждисциплінарних фундаментальних і прикладних наукових досліджень та науково-технічних розробок, а також інноваційному розвиткові держави, підвищенню престижу наукового працівника і його ролі у суспільстві. Розмір кожної з 20-ти таких премій, заснованих українським парламентом, становить 20 тис. грн.

 Праці від наукових установ НАН України, оформлені згідно з Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття премій Верховної Ради України найталановитіших молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, необхідно до 3 березня 2017 року (включно) подати до Комісії по роботі з науковою молоддю НАН України – за адресою: 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 54, к. 421; тел.: (044) 239-64-51; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» молодим ученим необхідно надати згоду на збір на обробку персональних даних кандидата, якщо така згода не надавалася ними в минулі роки.

 Постанову Верховної Ради України «Про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок» та Положення про Премію Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок можна переглянути за посиланням: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/775-16

 

Joomla templates by a4joomla